درباره

درباره

من محمدصادق معنوی، دانش آموخته مهندسی کامپیوتر و مدیریت کسب و کار هستم. فعالیت های فعلی من بیشتر در زمینه ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ شامل طراحی سایت سئو تبلیغات گوگل و تبلیغات اینترنتی میباشد. اما در کنار ارائه پکیج دیجیتال مارکتینگ به اشخاص حقیقی و حقوقی، در حد امکان افتخار مشاوره دیجیتال مارکتینگ ، منتورینگ و آموزش دیجیتال مارکتینگ را هم دارم.
علاقه شخصی ام به مباحث دیجیتال مارکتینگ و تجارت الکترونیک، مرا از سال 1389 به این عرصه وارد کرد. از شرکت در کلاس های آموزشی و سمینارهای مرتبط تا آشنایی با بزرگان این حوزه. این امر باعث شد تا تجربیاتم را در قالب کلاس های آزاد و دوره های سازمانی به عنوان مدرس دیجیتال مارکتینگ برای آموزش کارشناسان و مدیران بازاریابی و فروش در شرکت های مختلف در اختیار علاقه مندان قرار داده و قدمی در مسیر رشد و بهره وری آن مجموعه ها بردارم.
در سال های اخیر به عنوان مشاور، مجری و استاد دیجیتال مارکتینگ، به امر توسعه کسب و کارها از طریق فضای دیجیتال پرداختم. دیجیتال مارکتینگ فرصت هایی برای رشد و توسعه کسب و کارها فراهم آورده اند که تاکنون کم سابقه بوده است. تلاش من بر اینست به عنوان مشاور دیجیتال مارکتینگ با تلفیق آموخته هایم، چشم انداز جدیدی در بازاریابی دیجیتال ایجاد نمایم.

مشاوره

جهت اطلاع از شرایط برگزاری همایش ها ، سمینارها و کلاسها در زمینه دیجیتال مارکتینگ